Mercedes Benz од бело злато! Меѓу најскапите автомобили на светот!

8 ноември, 20110
gold -benz

Во последно време тренд се познатите брендови на автомобили да се преливаат со злато. Досега видовме луксузни автомобили како Porshe, Ferrari , Mercedes Benz прелиени од обично злато, па еве конечно, првиот автомобил од бело злато. Уживајте!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş