Миг Џегер прв пат во живо на Греми

4 февруари, 20110
mickjager

http://www.youtube.com/watch?v=aQ3nCmnD9xk&feature=related

Легендарниот фронтмен на Ролингстоунси, за прв пат ќе настапува во живо на свеченото доделување на Греми наградите, на 13 февруар во Лос Анџелес, јавуви денес магазинот Билборд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi