Министерка секс бомба! Овој пат од Романија! :)

4 ноември, 20110
111210

Романската министерка за туризам Елена Удреа (37) направила провокативни фотографии облечена во латекс за еден магазин.

Проверен начин за да победите на избори!

Стегната во тесен гумен фустан, романската министерка за туризам Елена Удреа се појавила на насловната страница на еден моден магазин и сите ги оставила без здив. Црн минич, сјајни чизми над колена и едноставен накит ја направија министерката вистинка секс бомба.

Во едиторијалот на магазинот таа се има појавено во различна гардероба која потсетува на големите и моќни жени од минатото – Клеопатра, Џеки Кенеди, Маргарет Тачер, Ева Перон и Мадона. Сите тие фотографии таа ги постирала на својот блог и напишала дека романските партии треба да примаат во своите редови убави и способни жени.

Еден од критичарите изјавил : „Срамота е што наместо своето тело, не покаже нешто од својата политика“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş