Мишел Обама го напушта Барак

30 јуни, 20110
barak-misel-obama copy

Aмериканскиот таблоид Globe објави драматични вести за пропаѓањето на претседателското семејство. Првата дама Мишел Обама наводно сака да го напушти својот сопруг, претседателот Барак Обама и веќе започнала да ги пакува за себе и својата ќерка. Мишел му кажала на Барак дека и е доста од се и дека сака да ја напушти Белата куќа. Според американските таблоиди, брачните проблеми започнале на почетокот на оваа година, кога Барак и Мишел, се расправале околу тоа дали да имаат уште едно дете. “Мишел многу го повредила сопругот ,кога одбила да имаат уште едно дете”, изјавува анонимен извор.

Колку има вистина во американските таблоиди, останува да видиме. Белата куќа по ова прашање сеуште службено не се изјаснила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit