Мисица дилала дрога и сега ќе заврши зад решетки!! Малку му помагала на својот дечко!?

6 ноември, 20110
smugler_modeller__7993853x4

Иако не ги признала обвиненијата за кои е обвинета, поранешната колумбиска убавица Енџи Санклементе нема да му избега на животот зад решетки, бидејќи тужителите во текот на судењето успеале да ја докажат нејзината вмешаност во меѓународниот шверц со дрога.
Додека таа тврдела дека пристигнала во Аргентина поради нејзината љубов, инспекторите успеале да докажат дека Енџи заедно со своето момче успеале да прошверцуваат 55 килограми кокаин во Мексико. Тогаш одбраната на убавицата ја изгубила сета надеж за поволен исход.
Енџи била уапсена во мај 2010 година, откако властите го уапсиле нејзиното момче Николас Гаулка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş