Модната икона Ријана

29 мај, 20110
rihanna-gala-02

Ријана е една од оние ѕвезди кои успеваат да го наметнат стилот и да ги изменат модните правци. Таа е “виновна” за трендот со интензивно црвената коса. Секогаш облечена во одлична комбинација, внимателно одбрани детали и уредна фризура и make up. Во прилог ви нудиме фото галерија да ја погледнте Ријана како изгледаше во последниве месеци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma