На детските лудории нема крај! :)

6 ноември, 20110
dete

Гостите и вработените во хотелот „Стуарт“ во Таунсвил, Австралија, биле непријатно изненадени кога чуле вриштење и плачење на едно 15 месечно дете кое доаѓало од апаратот за играчки.

Имено, малото дете, веројатно толку  многу сакало да освои награда, но не успеал да ја улови, па решил да влезе во самиот апаратот и да си земе играчка .

Меѓутоа, детето се заглавило и кога сфатило дека нема како да излезе, почнало да плаче.

Вработените повикале помош и го извадиле детето од апаратот за играчки и ги повикале неговите родители.

За среќа болничарите кои пристигнале на местото утврдиле дека детето нема никакви повреди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş