Најголемиот брод во светот: Магијата на морето

26 декември, 20110
1

Овој неверојатен брод со 2700 соби и 16 ката претставува еден вид на мал град. Магијата на морето патува од Форт Лотердејл до Карибите. Погледнете ги овие преубави фотографии од овој огромен брод!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma