Лепа Брена и нејзините магични гаќички!:)))

22 октомври, 20110
brena-gacice

Лепа Брена, покрај спектаклот во Арена, на своите обожаватели им покажала и нешто повеќе од впечатлива сценографија и облека која неколку пати ја променила. А тоа е забележано и на фотографиjaта. Носела посебна долна облека под фустанот. А како што дознаваме, тоа се гаќички кои го подигнуваат задникот, воедно и стегаат за да изгледа затегнат, а имаат и трета функција – го прикриваат целулитот, кој е најголем непријател на секоја жена!

Рака на срце, Лепа Брена го прослави својот 51 роденден во Арената, а има енергија како да наполнила 20 години, подобро да не зборуваме како изгледа, тоа го гледате и сами…Одлично! За жал, против природата не може ништо, па морала да посегне и по вакви трикови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi