Најголемите и најлудите скокови

28 јуни, 20110
Најголемите и најлудите скокови

Знаете ли кој е најголемиот, најбрзиот и најлудиот скок во историјата? Иако сите рекорди веќе 50 години ги држи американецот Џозеф Китингер, но тоа не значи дека другите скокачи и акробати се обесхрабрени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit