Најлуксузните љубовници во светот

15 ноември, 20110
0

Компанијата „Abyss Creations“ е специјализирана во производство на најлуксузните љубовници во светот од силикон. Овие креации на еротската уметност се воглавно рачна изработка и се направени во природна големина. Оваа екстра реалистична кукла е направена од силикон многу сличен на човечката кожа на допир и е идентична анатонски со женското тело. Клиентот има голем избор на модели и слобода да избира каква сака да биде неговата љубовница за само 7000 долари.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş