Најнатрупаните градови во светот

24 јуни, 20110
congested_1

Британскиот портал MSN Cars направи листа на градови кои се со најлош сообраќаен метеж, најнаслени и натрупани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/