Најоткачени ЗЛАТНИ нешта во светот :) Wooow :)))

30 октомври, 20110
патики

Кога луѓето стварно незнаат што уште да направат со парите…Веројатно си прават колекција од вакви несекојдневни скапи предмети!

1.Златен ранец

2. Златен десерт

3.Златни патики

4.Златни суши

5. Златна маска за лице

6. Златна WC шоља

7. Златен вибратор

8. Златна скара

9. Златен ковчег

10.Златни таблети

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş