Најпознатото холивудско дете, Сури го слави петтиот роденден

5 април, 20110
rodendenot na suri

Сури Круз, ќерката на Том Круз и Кејти Холмс за неколку дена ќе го прослави својот петти родненден. Кејти во едно свое интервју кое го даде неодамна кажа дека е многу возбудена за роденденот на нејзината ќерка. Сури изразила желба на роденденот да ужива во базенот со своите пријателки, додека мајките уживаат на чаенка.

Нејзината желба ќе биде исполнета, останува уште да ја подготвиме тортата заедно, јас и Сури, изјавила Кејти.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi