Најсекси парчиња од L* Space

17 јуни, 20110
naslovnabikini

Ова е трендот за ова лето кој го предложува модниот бренд L* Space. Освен костими за капење тие нудат и фустанчиња за на плажа. Нежни и романтични, а воедно и многу секси и провокативни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi