Најсекси погледи од хотелски соби во светот :)

6 август, 20110
view

Сонувате за егзотични патувања, романтични викенди, луксузен меден месец, што и да посакате во светот веќе постои. Па букирајте соба со најсекси поглед во светот, има секакви од пустина, до планина, море, океан за патување со саканата личност. Еве ги највозбудливите и најсекси погледи и пејсажи кои ќе ја разбудат вашата дива имагинација.

1. St. Regis Princeville, Kauai, Хаваи


2. Amangiri, Canyon Point, Јута, САД


3. Hotel Marincanto, Positano, Италија


4. Leopard Hills, Sabi Sands Private Game Reserve, Јужна Африка


5. Blanket Bay, Glenorchy, Нов Зеланд


6. Loi Suites, Iguazú Hotel, Puerto Iguazú, Аргентина


7. Les Trois Sources, Bonnieux, Франција

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit