Најскапата скара на светот

1 јуни, 20110
most-expensive-grill

Ако вашата скара веќе почна да фаќа р’ѓа и не беше во најдобра состојба за овој први мај, тогаш зошто не ја замените со нова?

Најскапата скара на светот – чии делови сите поединечно и се обложени со 24 каратно злато, рачно изработена чини 165.000 долари. Австралиската фирма BeefEater Barbecues ја направила оваа скара, која комплетно е златна, освен површината за готвење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber