Најсмешните фацки во спортот :)

27 декември, 20110
funny-sports-faces-58

Погледнете ги овие смешни фотографии од фаците на спортистите кои се натпреваруваат на највисоко ниво. Тие некогаш се под големи напори, па современата технологија ни овозможи да ги фатиме во ситуации кога им гори под нозете, а сепак тоа изгледа смешно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber