Наместо аплауз, свирежи за Ештон и Деми

1 февруари, 20110
Demi_Moore_and_Ashton_Kutcher_TechCrunch50

Во Сао Паоло се оддржа Fashion Week во кој Ештон Качер заедно со Парис Хилтон, Адријана Лима и Алесандра Амбросио се појави во улога на манекен. Но, на Ештон Качер и неговата сопруга Деми Мур се чекаше цели три часа. По долгото доцнење се појавија, па наместо да бидат фотографирани и топло примени од публиката, тие беа исвиркани. Иако се слушаа само свирежи, тие сепак со насмевка ги поздравија присутните гости и се однесуваа како ништо да не се случило. Додека Ештон чекореше по модната писта, Деми го бодреше од првиот ред од публиката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi