Naomi Campbell ќе и биде деверуша на Kate Moss?

17 мај, 20110
Naomi+Campbell3

Naomi Cambell, догогодишната пријателка на Kate Moss, ќе го доживее својот тинејџерски сон. Таа ќе биде деверуша на свадбата на Kate Moss.

Јас ги обожувам и Kate и нејзиниот иден сопруг Jamie. Тој е прекрасен човек, идеален за мојата пријателка, изјавила Naomi.

Свадбата на Kate Moss и Jamie треба да се случи во јули оваа година.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi