Ната троши пари за безбедност!

30 јули, 20110
natasa bekvalac a

Наташа Беквалац замина на Свети Стефан со нејзината ќерка да се одмори од се, и да се тргне далеку од очите на јавноста. Познато е дека безбедноста на овие плажи е огромна, и не е дозволено папараците да сликаат, па таа не штедеше пари само за да има приватни моменти со ќерка и.

Но, сепак успеле да напрвата неколку фотографии на кои се гледа како ната ужива со својата ќерка на плажа. По овој одмор, Ната се враќа на Ибица каде ја чека луда забава!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi