Натали Портман најбараната филмска ѕвезда

27 декември, 20110
Natalie Portman

Најбараната филмска ѕвезда во 2011 година, според изборот на читатели на најпознатата интернет страна за филмови “iMDb” е оскаровката Натали Портман.

Актерката за својата улога во филмот “Black Swan” доби Оскар, но исто така улогите по кои ќе биде запаметена се во филмовите “Thor“ и комедијата “Your Highness“.

Рејтингот што беше остварен од страна на актерка во 2011 година придонесе на второто место да се најде Мила Кунис.

Ѕвездата во филмот “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”, Џони Деп се најде на третото место, четврто рангирана е актерката Ема Стоун, а петто место е Врис Хемсворт, звездата од филмот “Thor“.

httpv://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber