Натка повторно го носи прстенот на Данило!? И носел среќа ама не знам во што?

6 ноември, 20110
natasa3

Прстенот со која Наташа Беквалац се заколна на вечна љубов со Данило  повторно заблеска на нејзината рака за време на една забава во Белградскиот  клуб “Магацин”каде била со Вељко Ражњатовиќ, синот на Цеца Ражњатовиќ.
Истиот прстен пејачката го носи и во спотот ” Šta ću ja ” што го сними заедно со Огнен Радивојевиќ, а во една сцена дури и го удира Оги со бурмата.
– Постојат нешта за кој човек се врзува , а прстенот го вратив на рака бидејќи ми се допаѓа и ми носи среќа. Ќе го носам бидејќи го сакам и не гледам ништо лошо во тоа – изјавила Наташа, која по разводот се забавуваше со ракометарот Љуба Јовановиќ и контроверзниот албански бизнисмен Чазим Османи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş