Натка ќе игра на шипка!? Ќе и се гледале и гаќичките:) Лелеее со нетрпение го чекам спотот:)))

11 ноември, 20110
BEKCVALAC-1

Ако некој може во рок од неколку дена по добивањето на ново работно место, да сними спот во кој и се гледаат гакичките и игра на шипка, тоа е Наташа Беквалац, која неодамна се вработи на белградскиот факултет Мегатренд, а одма после тоа влета во студио како би снимила експлицитни сцени за својата авторска песна “Јас сум добро”!

Во режија на Милош Надаждин, убавата Натка снимала во лоши хигиенски услови, додека друштво и правеле манекенот Владан Миљкович, со кој уживале во еротските сцени. На фотографијата се гледа само како на Натка и и се гледаат гаќичките, но на целиот фотосешн кој ќе биде објавен наскоро ќе има и сцена во која новосадската барбика игра на шипка. Сакајќи да дознаеме дали поради сликите на кои се гледаат белите гакички досега имала непријатности на работното место, медиумите во Србија пробале да ја исконтактираат Наташа, но се уште нема одговор од убавата пејачка.

Со оглед на тоа дека Натка на интернет веќе ја нарекуваат професорка, веруваме дека нејзините “ученици” ќе имаат што да научат од новиот спот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş