Натка од срам избега од Србија :) Аман „бе“ Натке… па ти и пред тоа се „отепуваше“! :)

28 август, 20110
bekvalac-naslovna

Наташа Беквалац, сосема сама била забележана на белградскиот аеродром од каде одлетала за Швајцарија.

И се смачило!

Поради аферата која настанала во медиумите околу нејзината наводна врска со албанскиот бизнисмен, на Натка и дошло преку глава и решила сама да отпатува за Швајцарија. Беквалац наводно била во голема депресија околу целата таа приказна и притисокот од медиумите, а пред се и поради реакциите на нејзините родители, кои биле очајни поради  приказната врзана за неа и албанскиот бизнисмен.

Заради тоа Наташа сакаше да избега од се одредено време, додека не помине притисокот и напнатоста од цела таа афера, изјавил близок извор на пејачката.

Беквалац сепак, на аеродромот Никола Тесла била фатена од папараците како стои во редицата за чекираље на билетите со скромен багаж до неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma