Натка повторно ќе го “дрви” по секоја цена а? Ноле не е луд!!

28 јули, 20110
natasa-bekvalac-i-novak-djokovic

Исто како и лани, во овој период од годината Ноле и Ната ќе се сретнат пак. Само што слета Ната со авион во Црна Гора, заедно со својата ќеркичка, пристигна и јахтата на семејството Џоковиќ.

Во неа биле сите членови на семејството, но Ноле не. Се очекува и светскиот првак во тенис да пристигне во Црна Гора каде ќе помине неколку денови, а веднаш по тоа започнува со тренинг за следните турнири.

Ната знае кога да стигне во Црна Гора, упорна е да си ја оствари целта.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit