Не купувајте BMW! Проверете зошто?!

10 август, 20111
bmw

Не купувајте BMW, климата не функционира кај овие автомобили 🙂 Но, изгледа воздушните перничиња се во супер форма! 🙂

Овие фотографии се направени од автобус во Франција.

One comment

  • ljupco

    10 август, 2011 at 11:02

    ovie u sred grad goli a u ohrid uste nema toples :((((((

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit