Не постои земја на радоста

12 мај, 20110
Не постои земја на радоста

Напуштениот Joyland забавен парк во Вичита, Канзас. Одлични, но воедно и тажни слики.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi