Нема да ја гледаме веќе Џенифер Анистон?

10 јули, 20110
dzenifer-aniston2-498

Актерката Џенифер Анистон ќе направи кратка пауза во кариерата, пренесоа медиумите од САД.

Представник на глумицата ги демантирал овие гласини дека актерката нема да снима наредната година.

“Нејзиното отсуство нема да трае година дена. Тоа е претерување. Таа одамна сакаше да се одмори, бидејќи неколку години по ред постојано работи“, додал нејзиниот претставник.

Истовремено, нејзината најнова комедија “Horrible Bosses” деновиве треба да се пушти во американските кино сали.

http://www.youtube.com/watch?v=mh9cG5dzs-U&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit