Нешто во оброкот мрда

21 април, 20110
Нешто во оброкот мрда

Една чудна работа во азиската кујна е дека оброците кои се служат понекогаш можат да мрдаат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi