Неверната Наталија Водианова остана сама

26 јуни, 20110
natalia_vodianova09

Бракот на руската манекенка Наталија Водианова и англискиот аристократ пукна. По деветте години поминати заедно тие ги имаат трите деца, девет годишниот Лукас, петгодишната Неви и тригодишниот Виктор и имот кој се проценува на милијарда фунти.

Ова е тежок момент за нас, и не мислам да зборувам за прчините за разводот, изјавила Наталија. Иако таа не сакала да ја каже причината, сепак некои магазини објавија дека причината за разводот е неверството на Наталија. Таа неколку пати била видена во друштво на актерот Џонатан Рис Маерс, со кој снимаше еден филм.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit