Неверојатни трансформации! Овој пат мажите некогаш и сега:)

10 август, 20110
kristijano ronaldo

Зарем може некој толку многу да се промени?Промена во килажата, промена на фризурата, некои пораснати некои остарени… Но, дефинитивно ова се оние кои неверојатно се променија со текот на годините.

Џастин Тимберлејк
Џони Деп
Џозеф Гордон Левит
Кристијано Роналдо
Расел Бренд
Роберт Патинсон
Шаја ЛаБаф

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi