Неверојатниот труд некогаш се исплати!

7 ноември, 20110
spot

Американска пејачка и текстописец Кина Гаранис објавила нов спот за својата песна ‘In Your Arms’.  Интересното во вој спот е тоа дека за анимацијата во видеото се употебени дури 288.000 шарни бомбони, а на него 30 луѓе работеле неверојатни 1.357 часа, 22 масеци. Погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş