Невестата бегалка веќе сака да го продаде прстенот.

27 јуни, 20110
0

Кристал Харис е видена во златара во Сан Диего. Наводно отишла да го процени вереничкиот прстен кој и го подарил Хју Хефнер. Се претпоставува дека прстенот вреди околу 70.000 еур. и дека златарот не сакал да го откупи бидејќи Кристал не покажала документи за сопственост на прстенот.

Она сакаше само да види колку вреди прстенот, и дека се уште не е сигурна што ќе прави со него, изјавил купувач кој исто така бил во златарата,  но сакал да остане анонимен.

Други медиуми пишуваат сосем друго, дека златарот и кажал дека многу му е жал што пропаднала нивната свадба, на што таа му одговорила дека сето тоа било само за поголем публицитет.

Покрај скапиот прстен Хју Хефнер на Кристал и подарил и автомобил Bentley.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi