Невиден романтичар: Џастин Бибер изнајмил кино само за Селена. Сами си јаделе пица и гледале филмче:)

25 октомври, 20110
Justin-Bieber-and-Selena-Gomez

Пејачот Џастин Бибер продолжува со неговите романтични изненеадувања за неговата девојка Селена Гомез. Но, овој пат наместо спортски центар, Џастин изнајмил кино сала, каде тој и Селена можеле сами да си гледаат филм. Киното се наоѓа во неговата родна Канада, а персоналот за поголема сума на пари веднаш му излегле во пресрет. Заљубениот пар во четвртокот го гледале последниот филм, Хју Џекман, “Real Steel”.
Уживајќи во филмот, Џастин нарачал и пица за својата девојка.

“Џастин се погрижил за сè, така што сè беше интимно и тајно. Тој беше многу љубезен, на крајот пред да си оди им се заблагодари и на вработените во киното”, изјавил еден од вработените.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi