Никол мокра и тотално секси! Сега е јасно како му го освои срцето на Хамилтон!

4 август, 20110
nikol naslovna

Никол Шерцингер деновиве го снимаше спотот за една од песните од најновиот албум “Killer Love”, станува збор за песната “Wet”.

Како и насловот на песната, така и Никол во спотот е мокра и игра во еден напуштен склад.

Кога ќе ги погледнете фотографиите ќе ви стане јасно како сексипилната Никол успеа да му го освои срцето на Луис Хамилтон.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit