Никол Ричи бремена по трет пат?

6 април, 20110
nicole richie

Вчера папараците успеале да ја уловат Никол Ричи откако излегла од теретаната каде вежбала со својата блиска пријателка Ким Кардашијан.

Но, под широката сива мајца, се гледало стомачето на Никол. Странските медиуми веќе ја објавуваат веста дека Никол можеби е бремена. Доколку овие вести се вистинити, тоа ќе биде третото дете на Никол и нејзиниот сопруг Џоел Меден.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi