Никол Ричи низ годините :))) Не личи на себе! :)))

25 септември, 20110
23

Погледнете како размазената богаташка Никол Ричи се менуваше низ годините. Освен Никол, на многу фотографии ќе ја видите и богатата наследничка Парис Хилтон, која е буквално неразделна од Никол.

Парис Хилтон и Никол Ричи на отварањето на Максим Лаунџ – ноември 2001

Парис Хилтон и Никол Ричи пред Лаунџ Клуб во Холивуд – ноември 2001

Парис Хилтон и Никол Ричи на чајанка организирана од Family Jewels Inc – февруари 2002

Никол Ричи на модната недела во Лос Анџелес – април 2002

Парис Хилтон и Никол Ричи на промоција на нивното реално шоу „Едноставен живот“ – април 2003

Парис Хилтон и Никол Ричи на конференција за новинари во Холивуд Ренејсанс Хотел – јули 2003

Никол Ричи на забава по повод доделување на Еми наградите во хотелот Бел Лотус во Холивуд – септември 2003

Никол Ричи на модна ревија на пролетната колекција на Џои&Т – октомври 2003

Никол Ричи на забава организирана од Кид Рок по доделувањето на американските музички награди – ноември 2003

Парис Хилтон и Никол Ричи на премиера на нивното реално шоу „Едноставен живот“ во хотелот Блис во Лос Анџелес – декември 2003

Парис Хилтон и Никол Ричи како презентерки на доделувањето на Билборд музичките награди во Лас Вегас – декември 2003

Никол Ричи на отварањето на Рип Крл во Санта Моника, Калифорнија – декември 2003

Никол Ричи на промоција на магазинот Стаф – јануари 2004

Парис Хилтон и Никол Ричи на филмскиот фестивал Санденс – јануари 2004

Никол Ричи на промоција на „100 најдобри парчиња“ во Рајли студиос во Холивуд – јануари 2004

Никол Ричи на модна ревија од добротворен карактер во Холивуд – февруари 2004

Парис Хилтон и Никол Ричи на промоција на втората сезона на нивното реално шоу „Едноставен живот“ во клубот Спајдер во Холивуд – април 2004

Никол Ричи и нејзиното куче Хани Чајлд (во превод дете на медот :))) на модна ревија за кучиња во Холивуд – мај 2004

Никол Ричи на промоција на најновите филмски хитови на Фокс студиос – јуни 2004

Парис Хилтон и Никол Ричи зборуваат за време на доделувањето на Тинејџ Чојс Авардс – август 2004

Парис Хилтон и Никол Ричи на забава кај Мараја Кери по повод Халовин – октомври 2004

Парис Хилтон и Никол Ричи, по нивното враќање во Лос Анџелес откако поминаа еден месец во Њујорк каде снимаа епизоди за третата сезона на нивното реално шоу „Едноставен живот“ – ноември 2004

Парис Хилтон и Никол Ричи на забава организирана од Фокс Студиос во Мејсон Џи во Холивуд – јануари 2005

Никол Ричи на снимање на емисија на MTV – ноември 2005

Никол Ричи на промоција на Т-мобиле производи во Паладиум, Лос Анџелес – јуни 2006

Парис Хилтон и Никол Ричи на забава по повод лансирањето на Плеј Стејшн 3 – ноември 2006

Парис Хилтон и Никол Ричи на добротворна вечера во Холивуд – декември 2006

Никол Ричи на промоцијата на нејзината фондација за помош на децата – декември 2007

Никол Ричи на доделувањето на Наградите за женските актерки во Беверли Хилтон во Беверли Хилс – јуни 2008

Никол Ричи на промоција на најновата колекција на H&M во Холивуд – ноември 2008

Никол Ричи на промоција на нејзината колекција во Беверли Хилс – август 2009

Никол Ричи на промоција на нејзината колекција Винтер Кејт во галеријата Лафајет во Париз – февруари 2010

Никол Ричи на гала вечерта на Art of Elysium, во Научниот Центар во Лос Анџелес – јануари 2011

Парис Хилтон и Никол Ричи на забава со куглање организирана од СВЕДКА вотка во Холивуд – јуни 2011

Никол Ричи на забава организирана од Центарот за мода во Беверли Хилс – септември 2011

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi