Николина Пишек ќе ги тужи српските медиуми поради силиконите

24 октомври, 20110
3

Српските медиуми пишувале дека водителката Николина Пишек во Белград повторно ќе се подложи на козметичка корекција на градите. Овие тврдења толку многу ја налутиле Николкина, што размислува да поднесе тужба до некои српски медиуми.
За да може да изгледа прекрасно на новото работно место на Пинк телевизија, Николина Пишек одлучила малку да поработи на својот изглед, па наводно отишла во позната клиника за естетска хирургија во Белград за да ги корегира градите, пишуваат некои српски медиуми.
Според нив, Николина наводно не била задоволна со предходните силиконски импланти, па така одлучила да ги поправи.

Операцијата не траела долго, а после зафатот Николина отпатувала во Италија со своето момче Матија Чорковиќ.

“Ништо, не е точно. Не бев во Белград, и не ги корегирав градите. Мислам дека ќе треба да тужам некои медиуми. Бев со Матија во Италија, тоа е вистината “, изјавила Николина за еден хрватски портал.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi