Ниолина Пишеќ т.н. радилица Мица, има бујна фантазија:))

24 август, 20110
Nikolina Pišek

На прославата на 33-тиот роденден на Матија Чорковиќ, водителката на камерите им го покажа средниот прст. Бизнисменот откри дека му поклонила нешто што долго време го посакувал.

-Одлично се забавуваме. Се дружевме во ресторанот  Voulez Vous, а потоа отидовме на белградскиот сплав Синдикат. Бевме околу 30-тина луѓе и лупмувавме до раните утрински часови, изјавува Николина (38).

Водителката за роденденската забава на момчето, била облечена во розов фустан од  Александра Дојчиновиќ, а потоа понесена од атмосферата во еден момент, како права рокерка на камерата и го покажала средниот прст.

-Тоа беше шала, ај да го избегнеме овој момент, изјавува таа. Матија за ова не коментираше, но преку смеа изјавил дека девојката му подарила нешто што долго време посакувал.

Парот е во врска една година, а Николина живее на релација Загреб – Белград – Берлин каде Матија има ресторан. Покрај ресторанот има и неколку други агенции за организирање на концерти, фирма за изнајмување на лимузини, а пред неколку години тој ја основа и дискографска куќа во Белград.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit