НЛО за малку ќе се судрело со авион

15 јуни, 20111
nlo

На оваа интересна снимка можете да видите како НЛО со голема брзина поминува пред авионот кој се подготвува да слета на пистата. Снимката е на правена во Орландо во близина на аеродромот.

На забавена снимка можете да видите како леталото излегува од облакот и со голема брзина поминува пред самиот авион.

Веќе се шират гласини помеѓу НЛО ентузијастите дека би можело навистина да стане збор за посетители надвор од нашата галаксија но се прашуваат зошто преку ден би направиле таков опасен маневар кој би можел да загрози човечки животи. Дали нешто се најавува или ова е само уште едно видео кое ќе биде забележано и заборавено од владините лица без некаква официјална изјава или демант.

 

One comment

  • Skeptik

    16 јуни, 2011 at 15:56

    Teska namestalka e ova 😀

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma