Топ 15 секси бикини на Prelude 2011

15 јуни, 20111
naslovnaJolidon-swimwear-F_1593

Еве неколку предлози за секси бикини за ова лето. Ова е само дел од преубавата колекција за костими за капење на модниот бренд Prelude за лето 2011.

One comment

  • Ленце Велиновска

    15 јуни, 2011 at 17:02

    По пети пат праќам коментар и не сакате да го прифатите за последен пат Ламбе приземји се немој да те истрошат па да те фрлат како прљава крпа, зошто тоа им се случи на многу. Приземји се , паметен си, убав и мислам паметен (ако не се лажам) имаш време . Ти посакувам многу успех и среќа.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma