Ноле си доби песна

10 јули, 20111
novak djokovic

Ноле прима честитки и признанија од сите страни. Најново е тоа што за него е направена песна. Млади срби кои живеат во Торонто, а воедно се членови на една музичка група се творците на песната. Оваа електропоп група Џа Бу, брои седум членови, од кои пет се срби, ја направија песната “Џокер”.

Преслушајте ја ексклузивно песната “Џокер”:

One comment

  • Bojan

    11 јули, 2011 at 11:34

    za red na cekanje edno 1000000 godini

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit