Ноле си го најде миленичето…каде ли беше досега?

17 август, 20110
милениче

Братот на Ноле, Марко Ѓоковиќ, преку Твитер ги извести своите пријатели дека малтезерот е конечно пронајден.

–          Го најдовмееееее! – веднаш разгласил среќниот Марко на Твитер.

Сега сите сме во очекување Марко да ни каже каде се криел Тед досега.

Претходниот ден, Марко исто така на Твитер, објавил дека во Будва им исчезнало куќното милениче и ги замолува тие што се наоѓаат во овој град да му се јават доколку случајно го видат малиот, бел малтезер.

–          Луѓе, на помош! Моментално сум во Будва и ни го снема малиот, бел малтезер. Било каква информација е добредојдена. – напишал Марко на профилот и ставил слика од своето милениче за полесно да го препознаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi