Нови “бесни фотки” на Анџелина Џоли!! Малава била огин и пламен:)))

3 ноември, 20110
110912

Префинетата Анџелина Џоли, судејќи според фотографиите кои се појавиле во јавноста, по се изгледа била “опасна женска”, а најмалку од се, невина.
Били Боб Тортон ја сликал Анџелина Џоли, и во своите архиви ги има складирано лудите денови исполнети со секс, дрога и ножеви, пишуваат некои светски портали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş