Новиот дечко на Скарелт Јохансон

22 јули, 20110
v212602p0

Сексипилната Скарлет Јохансон и ѕвездата од филмовите “Мамурлак“ Џастин Барт, се во врска веќе неколку недели, а во врската “стројник” била Бритни Спирс.

Актерите се уловени во текот на претставата  “All New People” во Њујорк во која гостува Бритни Спирс, а тоа наводно и било првото заедничко излегување.

“За време на претставата повеќе гледаа еден во друг, отколку на сецената, а вечерта ја поминаа во ресторан во Њујорк. Тие се фасцинирани еден од друг…”, изјавил извор за американските медиуми.

Скарлет по прекинувањето на врската со Шон Пен е поврзана и со Џастин Тимберлејк и нејзиниот поранешен сопруг Рајан Рејнолдс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit