Ново бебе во Холивуд! Кимберли Стјуард и Бенисио дел Торо станаа родители!!!

23 август, 20110
Benicio-Del-Toro-Kimberly-Stewart-Baby

Холивуд доби принова. Кимберли Стјуард и познатиот актер Бенисио дел Торо станаа родители.

Иако не се во брак ниту пак во врска, оскаровецот и ќерката на рок легендата Род Стјуард ќе имаат заедничко старателство над новородената ќерка. Оваа одлука доаѓа по неизвесниот период, кој беше бурно следен од таблоидите, бидејќи познатиот актер одбиваше да признае дека е татко на детето. Тој го стори тоа дури во април, кога Стјуард беше во петтиот месец од бременоста.

За време на породувањето, покрај Дел Торо, во болницата биле и Род Стјуард со неговата сегашна сопруга Пени Ланкастер, како и мајката на Кимберли, Алана Колинс. Честитки до родителите, се надеваме дека ова „модерно семејство“ ќе функционира без проблем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit