Новото девојче на Луис Хамилтон обожува да снима секси спотови! Браво маче покажи што знаеш:)))

9 ноември, 20110
l

Луис Хамилтон очигледно е слаб на пејачки. Всушност, откако ја прекина четири годишната врска со Никол Шерзингер, Луис не губел време, веднаш ја пронајде својата нова љубов. Британската пејачка Фрида Шарп и Луис Хамилтон наводно се во врска. Парот неколку пати бил виден заедно и изгледале доста заљубено. Покрај тоа што е пејачка, Фрида многу сака и да се разголува во нејзините спотови. Нејзиниот секси спотот за песната “Brand Me Sexy” по ништо не заостанува од секси спотовите на поранешната девојка на Луис, Никол. Откако ја прекинал врската со Никол, Луис изјавил дека се чувствува многу лошо и најважно за него било повторно да “застане на нозе”.

Изгледа добро застанал :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi