Од магионичарите сме виделе се, ама ова се уште не!!!

23 јули, 20112
magionicharnaslovna

Магии и трикови сме виделе многу, но јапонецов одеше низ маса, што е премногу за наш стомак 🙂 Немаме логично објаснување како го изведе сето ова, освен ако не е нешто од радијацијата 🙂

2 comments

 • predrag

  20 август, 2011 at 20:51

  abe se kaj amerikanci i kaj japanci moze toa

  Reply

 • :*

  17 август, 2011 at 19:09

  Izgleda toa se dve mali deca i zatoa na kraj koga iskacase go stavi paltoto napred. 😀

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/