Од приправничка на Хилари Клинтон до порно глумица

22 јуни, 20110
hilari

Кариерата на порно актерката Семи Спеидс има навистина чуден пат. Имено, Семи почнала како приправничка во кабинетот на Хилари Клинтон.

Тие се запознале на еден прием, каде Семи побарала од  Хилари да започне со работа. Тогашната сенаторка, а денешен државен секретар, Хилари Клинтон била воодушевена од Семи и и овозможила веднаш да започне со работа во нејзиниот кабинет.

Но, Семи се премислила. Таа најпрво сакала да биде успешен адвокат, но сега сака да се посвети на порно кариерата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi